Petr Vrba

Jsem webový vývojář a programátor se zápalem do práce!

Main logo

+12

Let Zkušeností

+11

Technologií

+50

Projektů v zádech

Moje foto

Kdo jsem?

Více o mě

Moje jméno je Petr Vrba a jsem nadšený webový vývojář z České republiky. Poprvé jsem se k webovým stránkám dostal svým Star Wars blogem v 11 letech na tehdy populární plaftormě blog.cz. Od té doby se stal svět internetu mojí vášní a také se od střední školy stal mojí profesí.

Po absolvování Informačních technologií na Průmyslové škole v Lokti jsem strávil několik let praxí, především tvorbou webových stran na CMS WordPress, prací s jazyky HTML, CSS, PHP a JavaScript. V roce 2020 jsem nastoupil na program Informační technologie a e-learning na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích, kde po absolvování pokračuji navazujícím studiem Softwarového inženýrství. Během studia jsem posílil svoje dosavadní dovednosti hlavně o programovací jazyky JAVA a C#, nebo také o interaktivní JavaScript technologie jako React.js.

Ve svém volnu trávím nejvíce času na biku, tenise či Geocachingu. Stejně jako naprostá většina "ajťáků" rád strávím čas nad dobrou počítačovou hrou, už od vanilly jsem šílenec do World of Warcraft. Velký milovník letectví, cestování, psisek a králíků, dobrého jídla a hokeje!

Moje dovednosti

Jaké technologie a jazyky při své práci užívám?

Ovládám řadu webových technologií, které mi umožňují vytvořit kvalitní webové stránky od běžného informačního webu až po interaktivní aplikace a internetové obchody. Zde jsou některé z nich!